• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій БФП (периферійне обладнання) ДК 021:2015-30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Закупівля проводиться відповідно до порядку, визначеного Постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами та доповненнями)

Завершена

240 370.00 UAH з ПДВ
Номер: 30a8349907ae4a049bb2fe070a094be5
Внутрішній номер закупівлі: 29272744
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-19-012085-a   
Замовник: Львівська обласна прокуратура
Контактна особа: Однороз Юлія Андріївна 380961155286 yuliiaodnoroz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 240 370.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.05.2026 15:58 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2026 15:58 - 27.05.2026 16:00
Аукціон: з 28.05.2026 11:38
Період кваліфікації: 27.05.2026 16:00 - 01.06.2026 11:28
Період завантаження договору: 07.06.2026 00:00 - 17.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴240 370.00 Багатофункціональний пристрій БФП (периферійне обладнання)