-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-01-22-002659-b
Завершена
1 364 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
5604f5df894a488b8b64e6c52ff075f8
Внутрішній номер закупівлі:
2927181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-22-002659-b
Замовник:
Відділ освіти Зборівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145978
-
Адреса:
47201, Україна, Тернопільська область, м. Зборів, вул. Б.Хмельницького, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Мельник +380354021267 melnikm1957@ukr.net http://vozboriv.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення тендеру, а саме пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, а також наданням у встановленому порядку Україною гуманітарної допомоги іншим державам. Застосування переговорної процедури закупівлі в таких випадках здійснюється за рішенням замовника щодо кожної процедури.
Очікувана вартість:
1 364 400.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
100000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 28.02.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ"
Оскарження: 22.01.2019 15:30 - 29.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39555103
-
Контактна особа:
Цебак Володимир Миколайович +30352520131
-
Адреса:
46006, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІВЕЦЬКА будинок 54А
Оскарження: 22.01.2019 15:30 - 29.01.2019 00:00
Ціна пропозиції
1 364 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.01.2019 11:03
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
de91a8cbbe0f40e19eda6176aad74d02
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-22-002659-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39555103
-
Контактна особа:
Цебак Володимир Миколайович +30352520131
-
Адреса:
46006, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІВЕЦЬКА будинок 54А
Номер договору:
07/М-01
Сума договору:
1 364 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 28.02.2019 00:00
Дата підписання:
29.01.2019 16:00
Статус:
Підписаний