• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

С_26Т-631_44440000-6 Вальниці (Вальниці)

Завершена

7 592.60 UAH з ПДВ
Номер: 034a5665036840118e9c34a48b2315ae
Внутрішній номер закупівлі: 29269740
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-19-009038-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Анжела ВИШНЯКОВА +380675720727 anzhela.vyshniakova@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 592.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.05.2026 14:31 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2026 14:31 - 27.05.2026 15:00
Аукціон: 28.05.2026 12:24 - 28.05.2026 12:53
Період кваліфікації: 28.05.2026 12:53 - 04.06.2026 12:22
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 592.60 44440000-6 Вальниці (Вальниці )