-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з надання доступу до мережі інтернет для потреб філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» в Іванківському надлісництві
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-008247-a
Завершена
250 293.57
UAH без ПДВ
Номер:
0385d5a0902e40d489332ec86313e13e
Внутрішній номер закупівлі:
29268908
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-008247-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лугіна Сергій Анатолійович 380674758447 serhiiluhina1989@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 293.57 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 14:02 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 14:02 - 27.05.2026 00:00
Аукціон:
з 27.05.2026 15:31
Період кваліфікації:
27.05.2026 00:00 - 29.05.2026 15:18
Період завантаження договору:
04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 293.57 Послуги з надання доступу до мережі інтернет для потреб філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» в Іванківському надлісництві