-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій А4, згідно код ДК 021:2015: 30230000-0 — (Комп’ютерне обладнання).
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-007465-a
Завершена
48 768.00
UAH з ПДВ
Номер:
b953efe392c64b86b5ec41d1e6308594
Внутрішній номер закупівлі:
29268130
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-007465-a
Замовник:
Київський спортивний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
23516367
-
Адреса:
03126, Україна, м. Київ, бульвар Гавела Вацлава, будинок 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирошниченко Катерина Леонідівна 380937698163,380444080030 ezakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
48 768.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 13:31 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 13:31 - 27.05.2026 00:00
Аукціон:
з 27.05.2026 15:37
Період кваліфікації:
27.05.2026 00:00 - 27.05.2026 12:15
Період завантаження договору:
02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴48 768.00 Багатофункціональний пристрій А4, згідно код ДК 021:2015: 30230000-0 — (Комп’ютерне обладнання).