-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 85150000-5 – Послуги діагностичної візуалізації (Послуги з розшифрування, опису та інтерпретації даних досліджень мультизрізової комп’ютерної томографії із застосуванням телемедичних технологій)
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-007110-a
Завершена
91 260.00
UAH без ПДВ
Номер:
6062ae5328de484bb9bca040b1f50b07
Внутрішній номер закупівлі:
29267781
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-007110-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Любарська лікарня" Любарської селищної ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991754
-
Адреса:
13133, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, с. Старий Любар, вул. Медична, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Манько +380634834894 zakupivlilublik@outlook.com https://lubar.likarnja.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85150000-5 Послуги діагностичної візуалізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
91 260.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Опис однієї анатомічної ділянки безконтрастного КТ-обстеження пацієнта
Кількість
211 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
13133, Україна, Житомирська область, село Старий любар, вул. Медична, 5 Інформація про кінцевого бенефіціарного власника ТОВ «Радіоланс» • прізвище, ім’я, по батькові (за наявності): Ященко Володимир Михайлович • країна громадянства (підданства), а в разі, коли кінцевий бенефіціарний власник — іноземець є громадянином (підданим) кількох країн, — усі країни його громадянства (підданства): Україна, 08293, Київська обл., Бучанський р-н, місто Буча, вул.Вербицького Михайла, будинок 4Л. • Тип бенефіціарного володіння: Прямий вирішальний вплив • Відсоток частки статутного капіталу або відсоток права голосу: 80
На карті
Опис однієї анатомічної ділянки контрастного КТ-обстеження пацієнта
Кількість
67 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Опис однієї анатомічної ділянки в позаробочий час
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Радіоланс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46063915
-
Адреса:
25011, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул.Ялтинська будинок 1
Ціна пропозиції
91 260.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.05.2026 13:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d28dc565750f4db5b389addd59ccee16
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-19-007110-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Радіоланс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
46063915
-
Адреса:
25011, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул.Ялтинська будинок 1
Номер договору:
211
Сума договору:
91 260.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
06.05.2026 12:54
Статус:
Підписаний