• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тест-системи до аналітичної системи та тестові смужки до урологічного аналізатора, код 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Для проведення лабораторних досліджень хворим згідно вимог НСЗУ, Замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника. Тому для дотримання принципів Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами), з урахуванням Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даного товару. Ідентифікатор закупівлі № UA-2026-05-19-002679-a Джерело фінансування : власні кошти від господарської діяльності (кошти НСЗУ та кошти спеціального рахунку) Очікувана вартість предмета закупівлі: 309 000,00 грн. з ПДВ. З них за рахунок коштів НСЗУ – 260 600,00 грн. та за рахунок коштів від надання платних послуг – 48 400,00 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена через пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну, до якої відноситься в тому числі: інформація про ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro", на аналогічних торгівельних електронних майданчиках та отриманих комерційних пропозицій. Постачальник забезпечує поставку товару, протягом 3-х робочих днів, партіями згідно заявок Покупця. Місце поставки (передачі) Товару: м. Суми вул. Хворостянка,3 Строк поставки товару: протягом 2026 року згідно поданих заявок з урахуванням необхідності ритмічного та безперебійного постачання товарів. Розрахунки за поставлений товар здійснюються в безготівковій формі згідно наданих Постачальником видаткових накладних протягом 30-ти календарних днів з моменту підписання видаткових накладних з обох Сторін.

Завершена

309 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f25de8d1f42347d6b466f1e8399813d2
Внутрішній номер закупівлі: 29263357
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-19-002679-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня №4" Сумської міської ради
Контактна особа: Ірина Гладченко +380542787308 ekonom4smkl@ukr.net http://www.4mkl.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 309 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.05.2026 10:28 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2026 10:28 - 27.05.2026 00:00
Аукціон: з 27.05.2026 12:37
Період кваліфікації: 27.05.2026 00:00 - 27.05.2026 10:59
Період завантаження договору: 02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴309 000.00 Тест-системи до аналітичної системи та тестові смужки до урологічного аналізатора, код 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника