• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з комплексу інженерно-геодезичних робіт із визначення планово-висотного положення та технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху

Завершена

214 385.21 UAH з ПДВ
Номер: 156e28afd3c0446baf91d61d75d3f137
Внутрішній номер закупівлі: 29261403
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-19-000726-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
Контактна особа: Петроченкова Наталія 380442776813 n.petrochenkova@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 214 385.21 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з комплексу інженерно-геодезичних робіт із визначення планово-висотного положення та технічного стану підкранових колій електромостових кранів котлотурбінного цеху
Код ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 15.05.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОСЛІДНЕ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ БЮРО ІНСТИТУТУ ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАННЯ ІМ. Є.О.ПАТОНА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ"
Ціна пропозиції 214 385.21 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.05.2026 09:10
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: acda2f79b0b54c7bb1249e3c8fdd073a
Ідентифікатор договору: UA-2026-05-19-000726-a-a1
Постачальник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОСЛІДНЕ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ БЮРО ІНСТИТУТУ ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАННЯ ІМ. Є.О.ПАТОНА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ"
Номер договору: 02994/15/05-01/ЄР
Сума договору: 214 385.21 UAH з ПДВ
Сума договору: 178 654.35 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 15.05.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf