-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Профілі
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-000667-a
Профілі
Торги не відбулися
134 440.00
UAH без ПДВ
Номер:
2b52e06ac2e34d98897f818aad15816e
Внутрішній номер закупівлі:
29261338
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-000667-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Губаренко Вікторія 380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
134 440.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 09:07 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 09:07 - 27.05.2026 11:00
Аукціон:
з 28.05.2026 15:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴134 440.00 Лот 1 - Профілі