-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
31430000-9 Електричні акумулятори (Свинцево-кислотні акумуляторні батареї)
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-000528-a
Завершена
108 435.00
UAH без ПДВ
Номер:
990c5647a6dd487dafeb4cd2ebba8ee1
Внутрішній номер закупівлі:
29261205
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-000528-a
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Центренерго» Зміївська теплова електрична станція
×
-
Код ЄДРПОУ:
05471247
-
Адреса:
Україна, Харківська область, м. Слобожанське
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Темнохуд Андрій Іванович 380504479384 temnokhud@zmtes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
108 435.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 08:57 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 08:57 - 30.05.2026 11:00
Аукціон:
01.06.2026 12:48 - 01.06.2026 13:11
Період кваліфікації:
01.06.2026 13:11 - 04.06.2026 09:57
Період завантаження договору:
10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 435.00 Свинцево-кислотні акумуляторні батареї