• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

плівка поліетиленова технічного призначення

плівка поліетиленова технічного призначення

Торги не відбулися

91 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 193c5a73bd5d49fe86fbaa6e2c623843
Внутрішній номер закупівлі: 29260885
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-19-000203-a   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Губаренко Вікторія 380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 91 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.05.2026 08:26 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2026 08:26 - 27.05.2026 10:00
Аукціон: з 28.05.2026 15:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴91 000.00 Лот 1 - Пластмасові вироби