-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні матеріали: сантехнічні вироби в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-014506-a
Завершена
286 207.00
UAH з ПДВ
Номер:
aaa40db654e34d72a218bf45bbfce4f7
Внутрішній номер закупівлі:
29260642
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-014506-a
Замовник:
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08320218
-
Адреса:
21015, Україна, Вінницька область, місто ВІННИЦЯ, вулиця СТРІЛЕЦЬКА, будинок 87
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дмитро НИЖНИК +380432278398 pps.aod.win@gmail.com https://kev.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
286 207.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 23:35 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2026 23:35 - 26.05.2026 00:00
Аукціон:
26.05.2026 11:03 - 26.05.2026 11:32
Період кваліфікації:
26.05.2026 11:32 - 29.05.2026 14:32
Період завантаження договору:
04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴286 207.00 1. Будівельні матеріали: сантехнічні вироби в асортименті