-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Відеокарта та райзер у комплекті
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-013869-a
Торги не відбулися
25 066.00
UAH з ПДВ
Номер:
41fe24b0b39041399731c595f46088e5
Внутрішній номер закупівлі:
29260005
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-013869-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38662200
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Алла Бабій +380972956598 a.babii@dsns.gov.ua https://km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 066.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 18:43 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2026 18:43 - 26.05.2026 00:00
Аукціон:
з 26.05.2026 14:19
Період кваліфікації:
26.05.2026 00:00 - 04.06.2026 14:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 066.00 Відеокарта та райзер у комплекті