-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-012874-a
Завершена
56 504.00
UAH без ПДВ
Номер:
86522fc40e664e0c9bb76c873258c830
Внутрішній номер закупівлі:
29259010
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-012874-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОТОВСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23078513
-
Адреса:
51112, Україна, Дніпропетровська область, с. Котовка, ул. Садовая, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Шехірєв +380501926752 gregorrazin555@gmail.com https://kotovska-spshool.dnepredu.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
56 504.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Салатник порцеляновий д=12см 125 мл, білий
Кількість
200 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Миска 15 см супова глибока порцелянова 200 мл
Кількість
100 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Миска 17 см супова глибока порцелянова 500 мл
Кількість
100 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Тарілка обідня мілка порцелянова д=20см, біла
Кількість
200 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
стакан скляний гранений 250 мл
Кількість
300 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Чайник із нержавіючої сталі 3,7 літра
Кількість
3 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Відро прозоре пластикове з кришкою 8 літрів харчове
Кількість
15 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Відро прозоре пластикове з кришкою 10 літрів харчове
Кількість
10 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Дошка розробна 30х20 см бамбук
Кількість
20 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Контейнер пластиковий 9,5 літрів харчовий прозорий
Кількість
5 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Контейнер пластиковий 23 літрів харчовий прозорий
Кількість
5 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Тертка для овочей 4 грання зі нержавіючої сталі
Кількість
4 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Друшляк 3 літри на підставці нержавійка
Кількість
2 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Друшляк 5 літра на підставці нержавійка
Кількість
2 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Сито для муки нержавійка 21 х 5,5 см
Кількість
3 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Кошик для хліба пластиковий харчовий
Кількість
20 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Миска 5 літрів нержавійка
Кількість
4 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Миска пластикова 5 літрів харчова
Кількість
10 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Миска пластикова 10 літрів харчова
Кількість
7 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Молоток для видбивання м'яса 24 см
Кількість
2 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Ківш 1 літр, багатошарове дно , нержавійка
Кількість
2 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Ківш 1,5 літр, багатошарове дно , нержавійка
Кількість
3 штука
Період постачання
18.05.2026 - 28.05.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РОМАНОВА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2322117402
-
Контактна особа:
+380688560707
-
Адреса:
49061, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА будинок 20 А квартира 113
Ціна пропозиції
56 504.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.05.2026 16:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
f888a0ef9e41410d9c357b786d183ca5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-18-012874-a-a1
Постачальник:
РОМАНОВА СВІТЛАНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2322117402
-
Адреса:
49061, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ СТАЛІНГРАДА будинок 20 А квартира 113
Номер договору:
54/2026
Сума договору:
56 504.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Салатник порцеляновий д=12см 125 мл, білий: 47.00000 UAH без ПДВ
Миска 15 см супова глибока порцелянова 200 мл: 49.00000 UAH без ПДВ
Миска 17 см супова глибока порцелянова 500 мл: 51.00000 UAH без ПДВ
Тарілка обідня мілка порцелянова д=20см, біла: 50.00000 UAH без ПДВ
стакан скляний гранений 250 мл: 33.00000 UAH без ПДВ
Чайник із нержавіючої сталі 3,7 літра: 615.00000 UAH без ПДВ
Відро прозоре пластикове з кришкою 8 літрів харчове: 125.00000 UAH без ПДВ
Відро прозоре пластикове з кришкою 10 літрів харчове: 145.00000 UAH без ПДВ
Дошка розробна 30х20 см бамбук: 120.00000 UAH без ПДВ
Контейнер пластиковий 9,5 літрів харчовий прозорий : 165.00000 UAH без ПДВ
Контейнер пластиковий 23 літрів харчовий прозорий : 360.00000 UAH без ПДВ
Тертка для овочей 4 грання зі нержавіючої сталі: 115.00000 UAH без ПДВ
Друшляк 3 літри на підставці нержавійка: 225.00000 UAH без ПДВ
Друшляк 5 літра на підставці нержавійка: 275.00000 UAH без ПДВ
Сито для муки нержавійка 21 х 5,5 см: 108.00000 UAH без ПДВ
Кошик для хліба пластиковий харчовий: 51.00000 UAH без ПДВ
Миска 5 літрів нержавійка: 155.00000 UAH без ПДВ
Миска пластикова 5 літрів харчова: 68.00000 UAH без ПДВ
Миска пластикова 10 літрів харчова: 105.00000 UAH без ПДВ
Молоток для видбивання м'яса 24 см: 155.00000 UAH без ПДВ
Ківш 1 літр, багатошарове дно , нержавійка: 330.00000 UAH без ПДВ
Ківш 1,5 літр, багатошарове дно , нержавійка: 400.00000 UAH без ПДВ
Миска 15 см супова глибока порцелянова 200 мл: 49.00000 UAH без ПДВ
Миска 17 см супова глибока порцелянова 500 мл: 51.00000 UAH без ПДВ
Тарілка обідня мілка порцелянова д=20см, біла: 50.00000 UAH без ПДВ
стакан скляний гранений 250 мл: 33.00000 UAH без ПДВ
Чайник із нержавіючої сталі 3,7 літра: 615.00000 UAH без ПДВ
Відро прозоре пластикове з кришкою 8 літрів харчове: 125.00000 UAH без ПДВ
Відро прозоре пластикове з кришкою 10 літрів харчове: 145.00000 UAH без ПДВ
Дошка розробна 30х20 см бамбук: 120.00000 UAH без ПДВ
Контейнер пластиковий 9,5 літрів харчовий прозорий : 165.00000 UAH без ПДВ
Контейнер пластиковий 23 літрів харчовий прозорий : 360.00000 UAH без ПДВ
Тертка для овочей 4 грання зі нержавіючої сталі: 115.00000 UAH без ПДВ
Друшляк 3 літри на підставці нержавійка: 225.00000 UAH без ПДВ
Друшляк 5 літра на підставці нержавійка: 275.00000 UAH без ПДВ
Сито для муки нержавійка 21 х 5,5 см: 108.00000 UAH без ПДВ
Кошик для хліба пластиковий харчовий: 51.00000 UAH без ПДВ
Миска 5 літрів нержавійка: 155.00000 UAH без ПДВ
Миска пластикова 5 літрів харчова: 68.00000 UAH без ПДВ
Миска пластикова 10 літрів харчова: 105.00000 UAH без ПДВ
Молоток для видбивання м'яса 24 см: 155.00000 UAH без ПДВ
Ківш 1 літр, багатошарове дно , нержавійка: 330.00000 UAH без ПДВ
Ківш 1,5 літр, багатошарове дно , нержавійка: 400.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
18.05.2026 16:00
Статус:
Підписаний