-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з управління відходами
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-011844-a
Завершена
412 911.00
UAH з ПДВ
Номер:
06d5098265ce4ad0ba9ea5e893e40393
Внутрішній номер закупівлі:
29257982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-011844-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОРГАНІЗАЦІЇ ДОРОЖНЬОГО РУХУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32955518
-
Адреса:
03062, Україна, Київська область, Київ, Чистяківська, 19-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Денисенко 380443741120 vdzkds@ukr.net http://dorservice.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
412 911.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 16:15 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2026 16:15 - 30.05.2026 00:00
Аукціон:
з 01.06.2026 15:48
Період кваліфікації:
30.05.2026 00:00 - 11.06.2026 12:49
Період завантаження договору:
17.06.2026 00:00 - 27.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴412 911.00 Послуги з управління відходами