-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» (Фільтр фланцевий)
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-011717-a
Завершена
3 961.00
UAH з ПДВ
Номер:
3973685ac2b64b25ad6038cb5b5ed472
Внутрішній номер закупівлі:
29257853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-011717-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корелова Тетяна Анатоліївна 380669398066 tender@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 961.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 16:11 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2026 16:11 - 26.05.2026 08:00
Аукціон:
з 27.05.2026 12:33
Період кваліфікації:
26.05.2026 08:00 - 26.05.2026 16:03
Період завантаження договору:
01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 961.00 ДК 021:2015 – 42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» (Фільтр фланцевий)