• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ФБМЕС-26П-29-ВО Послуги заправки та відновлення монохромного, кольорового картриджу лазерного принтеру

Код за ДК 021:2015 –50310000-1 «Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки»

Завершена

82 901.02 UAH без ПДВ
Номер: c868e563eeba4772ac6e938d5e862218
Внутрішній номер закупівлі: 29252515
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-18-006381-a   
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Контактна особа: Артеменко Олена Олександрівна 380523362585 olenaartemenkoodbmes@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 82 901.02 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.05.2026 13:15 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.05.2026 13:15 - 26.05.2026 12:00
Аукціон: з 27.05.2026 11:04
Період кваліфікації: 26.05.2026 12:00 - 05.06.2026 12:54
Період завантаження договору: 11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴29 040.00 Лот №1- Послуги з відновлення монохромного картриджа лазерного принтера багатофункціонального (розбирання, очищення,заміна запасних частин, обнулення чіпа, заправка)
  • Лот №2 ₴7 800.00 Лот №2 - Послуги заправки монохромного картриджа лазерного принтера HP (ємність 130 г)
  • Лот №3 ₴5 568.00 Лот №3- Послуги заправки монохромного картриджа лазерного принтера Xerox (ємність 100 г)
  • Лот №4 ₴7 834.40 Лот №4- Послуги заправки кольорового картриджа лазерного принтера Brother (ємністю 100 г)
  • Лот №5 ₴2 200.00 Лот №5- Послуги заправки монохромного картриджа лазерного принтера багатофункціонального Xerox (ємність 650 г)
  • Лот №6 ₴14 303.62 Лот №6- Послуги заправки монохромного картриджа лазерного принтера Brother (ємність 60 г)
  • Лот №7 ₴5 040.00 Лот №7- Послуги заправки монохромного картриджа лазерного принтера багатофункціонального Canon (ємність 150 г)
  • Лот №8 ₴11 115.00 Лот №8- Послуги заправки монохромного картриджа лазерного принтера багатофункціонального Samsung (ємність 150 г)