-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з супроводження, технічної підтримки та адаптації програмного забезпечення ІКС «Податковий блок»
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-005859-a
Завершена
15 366 678.44
UAH з ПДВ
Номер:
a58227a4f6484b0eb85e2ef4d6876e7a
Внутрішній номер закупівлі:
29252002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-005859-a
Замовник:
Державна податкова служба України
×
-
Код ЄДРПОУ:
43005393
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, Площа Львівська, 8
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Буланий Павло Петрович +380443620479 zakupivli-DPS@tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 366 678.44 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 12:48 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2026 12:48 - 26.05.2026 00:00
Аукціон:
з 26.05.2026 11:15
Період кваліфікації:
26.05.2026 00:00 - 29.05.2026 14:59
Період завантаження договору:
04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 366 678.44 Послуги з супроводження, технічної підтримки та адаптації програмного забезпечення ІКС «Податковий блок»