-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Послуги з поточного ремонту зовнішнього карнизу та ліпнини та з часткового ремонту і фарбування фасаду вокзалу станції Дніпро-Головний)
Тендер Prozorro UA-2026-05-18-000551-a
Завершена
869 254.40
UAH без ПДВ
Номер:
61aed4ab1c5f49cf85b501c51c0476b4
Внутрішній номер закупівлі:
29246700
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-18-000551-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Галина Міщенко 380443097731 mishchenko.g.i@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
869 254.40 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.05.2026 09:12 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2026 09:12 - 27.05.2026 18:00
Аукціон:
з 28.05.2026 11:49
Період кваліфікації:
27.05.2026 18:00 - 05.06.2026 10:45
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴869 254.40 Код ДК 021:2015 - 45440000-3 Фарбування та скління (Послуги з поточного ремонту зовнішнього карнизу та ліпнини та з часткового ремонту і фарбування фасаду вокзалу станції Дніпро-Головний)