• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мастильні засоби (Радехівське надлісництво)

Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.

Завершена

703 853.87 UAH без ПДВ
Номер: 57918b5844fc425dab4ff29dfbe39b59
Внутрішній номер закупівлі: 29245768
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-17-000160-a   
Замовник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Степан Зоряна Михайлівна 380958257312 zoriana.stepan@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 703 853.87 UAH без ПДВ
Період уточнення: 17.05.2026 13:13 - 22.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 17.05.2026 13:13 - 25.05.2026 12:00
Аукціон: 26.05.2026 14:13 - 26.05.2026 14:36
Період кваліфікації: 26.05.2026 14:36 - 04.06.2026 10:26
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴703 853.87 Мастильні засоби (Радехівське надлісництво)