• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт будівлі №___________ (бойлерна), м. Хмільник.

Торги відмінено

927 709.61 UAH з ПДВ
Номер: 9131e9a1f5be49e88062ae83d387f901
Внутрішній номер закупівлі: 29244853
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-15-013166-a   
Замовник: КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ
Контактна особа: Дмитро НИЖНИК +380432278398 pps.aod.win@gmail.com https://kev.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 927 709.61 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.05.2026 22:53 - 23.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2026 22:53 - 26.05.2026 00:00
Аукціон: з 26.05.2026 13:02
Період кваліфікації: з 26.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: fe018a071b1a41dd9ec6452e5b08ac85
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Під час проведення Закупівлі, у т.ч. під час кваліфікації учасників встановлено наступне: - при дообстеженні об’єкта ремонтних робіт (даної будівлі), виявлена низка робіт, та зауважень, що не були враховані та не увійшли у дефектні акти. Проте такі роботи потребують виконання, але їх виконання не можливо провести окремо та/або після та/або відокремити від обсягу ремонтних робіт даної закупівлі (наприклад види, шари або структура робіт, що виконуються послідовно, та перекриваються наступним видом, шаром або структурою робіт). При цьому без проведення робіт, що не увійшли у дефектні акти ремонтні роботи (поточний ремонт) не можуть бути повноцінно завершені, а об’єкт не буде готовий до проведення опалювального сезону 2026-2027 років. Враховуючи викладене обсяги робіт мають бути доопрацьованим, збільшеним, а подальша потреба у проведенні даних робіт відсутня. За таких обставин слід вжити заходів для проведення усього комплексу робіт з поточного ремонту для його готовності до проведення опалювального сезону 2026-2027 років. Відповідно п.п. 1 п. 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг. Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження: 02.06.2026 18:41 - 13.06.2026 00:00
Дата опублікування: 02.06.2026 18:41
Дата виконання: 13.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴927 709.61 1. Поточний ремонт будівлі №________ (бойлерна), м. Хмільник