-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція частини приміщень будівлі гінекологічного відділення, літ. «А», під відділення з розміщенням спірального комп’ютерного томографа Комунального підприємства «Криворізька міська лікарня №1» Криворізької міської ради за адресою: пл. Захисників України, 11, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
Тендер Prozorro UA-2026-05-15-012145-a
Завершена
11 180 605.20
UAH з ПДВ
Номер:
9230a5da44784adc91f522b7c2176073
Внутрішній номер закупівлі:
29243848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-15-012145-a
Замовник:
Управління капітального будівництва виконкому Криворізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
36220643
-
Адреса:
50101, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг,, ПЛОЩА МОЛОДІЖНА, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Калман Сергій Олександрович +380564920072 ukbmvktender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
11 180 605.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2026 16:42 - 07.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2026 16:42 - 10.06.2026 00:00
Аукціон:
з 10.06.2026 15:49
Період кваліфікації:
10.06.2026 00:00 - 15.06.2026 16:36
Період завантаження договору:
21.06.2026 00:00 - 01.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 180 605.20 «Реконструкція частини приміщень будівлі гінекологічного відділення, літ. «А», під відділення з розміщенням спірального комп’ютерного томографа Комунального підприємства «Криворізька міська лікарня №1» Криворізької міської ради за адресою: пл. Захисників України, 11, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»