• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісний принтер

Завершена

854 880.00 UAH з ПДВ
Номер: faa11723af9e419a8c341e39fdf1a6c2
Внутрішній номер закупівлі: 29243354
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-15-011649-a   
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Контактна особа: Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 854 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.05.2026 16:05 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2026 16:05 - 23.05.2026 00:00
Аукціон: 25.05.2026 15:04 - 25.05.2026 15:27
Період кваліфікації: 25.05.2026 15:27 - 29.05.2026 11:56
Період завантаження договору: 04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴854 880.00 Офісний принтер