-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів - послуги з дератизації
Тендер Prozorro UA-2026-05-15-010671-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4c7ac800594e45cbae067f0d5f994dd7
Внутрішній номер закупівлі:
29242372
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-15-010671-a
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олексій ТЕРЕЩЕНКО +380567207220 departamentblag@ukr.net https://dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90920000-2 Послуги із санітарно-гігієнічної обробки приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2026 15:21 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2026 15:21 - 23.05.2026 00:00
Аукціон:
з 25.05.2026 12:53
Період кваліфікації:
23.05.2026 00:00 - 26.05.2026 21:31
Період завантаження договору:
01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Послуги з благоустрою населених пунктів - послуги з дератизації