-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-05-15-010022-a
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e9aa923860fd46d0bcb589db14793fda
Внутрішній номер закупівлі:
29241712
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-15-010022-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131529
-
Адреса:
89412, Україна, Закарпатська область, Ужгородський р-н, село Оноківці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Михайло Мигович +380312619861 vspz3@zakarpat.energy
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2026 14:57 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2026 14:57 - 23.05.2026 09:00
Аукціон:
з 25.05.2026 14:48
Період кваліфікації:
23.05.2026 09:00 - 26.05.2026 09:23
Період завантаження договору:
01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 000.00 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання