• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Завершена

11 050 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 03cf7c9c6b1046de8595cc3ca9d03753
Внутрішній номер закупівлі: 29241178
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-15-009489-a   
Замовник: ДП Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Контактна особа: Осінська Тетяна Володимирівна +380442393379 osinskat1@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 11 050 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.05.2026 14:52 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2026 14:52 - 23.05.2026 00:00
Аукціон: з 25.05.2026 14:31
Період кваліфікації: 23.05.2026 00:00 - 26.05.2026 17:48
Період завантаження договору: 01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴11 050 000.00 Електрична енергія