• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з поточного ремонту доріг та тротуарів міського значення після усунення пошкоджень на теплових мережах КП «Теплоенерго» у місті Кременчук

Завершена

5 411 303.00 UAH з ПДВ
Номер: 8e9f0a61570142fabaa8121acef615c4
Внутрішній номер закупівлі: 29240969
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-15-009271-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Контактна особа: Темірова Марія Олександрівна +380536758731 mariyatemirova9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 411 303.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.05.2026 14:49 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2026 14:49 - 23.05.2026 13:00
Аукціон: 25.05.2026 13:35 - 25.05.2026 13:58
Період кваліфікації: 25.05.2026 13:58 - 28.05.2026 14:44
Період завантаження договору: 03.06.2026 00:00 - 13.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 411 303.00 Послуги з поточного ремонту доріг та тротуарів міського значення після усунення пошкоджень на теплових мережах КП «Теплоенерго» у місті Кременчук