-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-05-15-006471-a
Торги не відбулися
20 470.00
UAH з ПДВ
Номер:
45265d864b324af9b4f1ce954fb990ce
Внутрішній номер закупівлі:
29238180
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-15-006471-a
Замовник:
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189015
-
Адреса:
82031, Україна, Львівська область, село Букова, вул. Центральна,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковалик Марія Іванівна +380987363219 bukovodbi@ukr.net http://bukova.internat.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 470.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2026 12:41 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2026 12:41 - 23.05.2026 00:00
Аукціон:
з 25.05.2026 13:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 470.00 Природний газ