• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

Торги не відбулися

212 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5796285f6505481ca3cec40b674d22fe
Внутрішній номер закупівлі: 29237519
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-15-005795-a   
Замовник: ЛМКП "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Марян Цюняк +380322293054 mtsyunyak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 212 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.05.2026 12:06 - 22.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2026 12:06 - 25.05.2026 00:00
Аукціон: з 25.05.2026 13:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴212 000.00 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів