-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо: Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля; Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.
Тендер Prozorro UA-2026-05-15-004143-a
Завершена
5 465 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2eed5764ce264227b048643250e379e7
Внутрішній номер закупівлі:
29235843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-15-004143-a
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калита Вячеслав Олександрович +380960050013 pushik89@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 465 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2026 11:22 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2026 11:22 - 23.05.2026 00:00
Аукціон:
25.05.2026 11:37 - 25.05.2026 12:00
Період кваліфікації:
25.05.2026 12:00 - 26.05.2026 09:18
Період завантаження договору:
01.06.2026 00:00 - 11.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 465 000.00 ДК 021:2015 код 09110000-3 - Тверде паливо: Вугілля кам’яне марки Г(Г2) 13-100, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111100-1 – Вугілля; Брикет паливний вугільний, Номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 09111220-8 - Брикетоване вугілля.