• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до автомобіля DAEWOO Leganza

Завершена

50 430.83 UAH без ПДВ
Номер: eb3f0fb3f4ba4f77b4fa2088a7abff50
Внутрішній номер закупівлі: 29235331
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-15-003627-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК"
Контактна особа: Остащенко Руслана Василівна 380486879204 R.Ostaschenko@imtp.ua https://seaport.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 50 430.83 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.05.2026 10:57 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2026 10:57 - 23.05.2026 00:00
Аукціон: з 25.05.2026 14:00
Період кваліфікації: 23.05.2026 00:00 - 25.05.2026 11:03
Період завантаження договору: 31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴50 430.83 Запасні частини до автомобіля DAEWOO Leganza