• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 "Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації" на основних та додаткових робочих місцях для 16 робочих місць

Торги не відбулися

49 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 849167b40baf4d67a8ed060c8a336770
Внутрішній номер закупівлі: 29234884
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-15-003181-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Ірина Мондровська +380332780506 mondrovska.io@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 49 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.05.2026 10:43 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 15.05.2026 10:43 - 23.05.2026 00:00
Аукціон: з 25.05.2026 12:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴49 500.00 Послуги з питань автоматизованого визначення вартості будівельних робіт при застосуванні ПК АВК-5 "Автоматизований випуск на ПЕОМ кошторисно-ресурсної документації" на основних та додаткових робочих місцях для 16 робочих місць