-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини всесезонні для експлуатації тракторної техніки, причепів та автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-014515-a
Завершена
206 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
69905ecdf1854bfbac4bc00172d4862f
Внутрішній номер закупівлі:
29231043
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-014515-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Луценко Владислав 380674324582 vtk-tender3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
206 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 19:00 - 21.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 19:00 - 24.05.2026 00:00
Аукціон:
25.05.2026 11:48 - 25.05.2026 12:17
Період кваліфікації:
25.05.2026 12:17 - 27.05.2026 16:45
Період завантаження договору:
02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴206 400.00 Шини всесезонні для експлуатації тракторної техніки, причепів та автомобілів