-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Зміївської територіальної громади в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ- 03.07), що розташована по вул. Соколівське шосе, б/н, м. Зміїв
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-014371-a
Торги не відбулися
15 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
161dcbe09d584485b084139b7db3676f
Внутрішній номер закупівлі:
29230919
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-014371-a
Замовник:
Зміївська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058674
-
Адреса:
63404, Україна, Харківська область, Чугуївський район, м. Зміїв, вул. АДМІНІСТРАТИВНА, 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Маковецька +380574734523 makio@ukr.net http://www.zmiivmisto.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 18:17 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 18:17 - 22.05.2026 00:00
Аукціон:
з 22.05.2026 15:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 000.00 Послуги з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Зміївської територіальної громади в оренду шляхом продажу права оренди на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код КВЦПЗ- 03.07), що розташована по вул. Соколівське шосе, б/н, м. Зміїв