-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі клубу літ. «Л-1» за адресою: Дніпропетровська область
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-014239-a
Завершена
9 203 635.00
UAH з ПДВ
Номер:
75533fe209644bf8a4a858f3d7c09e7e
Внутрішній номер закупівлі:
29230793
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-014239-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Пономаренко Наталія +380443651928 nata031328@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 203 635.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 17:47 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 17:47 - 22.05.2026 00:00
Аукціон:
з 22.05.2026 12:57
Період кваліфікації:
22.05.2026 00:00 - 09.06.2026 18:48
Період завантаження договору:
15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 203 635.00 Послуги з поточного ремонту будівлі клубу літ. «Л-1» за адресою: Дніпропетровська область