• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паливо-мастильні матеріали для заправки транспортних засобів (ПММ)

Завершена

3 221 300.00 UAH з ПДВ
Номер: afb5ac490a5649f4aa3f41894e0f4d13
Внутрішній номер закупівлі: 29230452
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-14-013911-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"
Контактна особа: Відділ з публічних закупівель 380502278896 KPTSTENDER@UKR.NET http://www.kpts.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 221 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.05.2026 17:11 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2026 17:11 - 22.05.2026 00:00
Аукціон: 22.05.2026 13:42 - 22.05.2026 14:05
Період кваліфікації: 22.05.2026 14:05 - 27.05.2026 17:20
Період завантаження договору: 02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 221 300.00 Паливо-мастильні матеріали для заправки транспортних засобів (ПММ)