• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з надання доступу до мережі інтернет для потреб філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» в Димерському надлісництві, в тому числі: Лот 1 Доступ до мережі Інтернет; Лот 2 Доступ до мережі Інтернет; Лот 3 Доступ до мережі Інтернет.

Завершена

216 850.26 UAH без ПДВ
Номер: 6a9631f100a94370a36864dfac47ba50
Внутрішній номер закупівлі: 29229766
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-14-013208-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Салій Дарина Віталіївна 380639790330 daryna.saliy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 216 850.26 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.05.2026 16:35 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2026 16:35 - 23.05.2026 00:00
Аукціон: з 25.05.2026 12:53
Період кваліфікації: 23.05.2026 00:00 - 03.06.2026 11:21
Період завантаження договору: 31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴129 176.82 Лот 1 Доступ до мережі Інтернет;
  • Лот №2 ₴58 060.07 Лот 2 Доступ до мережі Інтернет;
  • Лот №3 ₴29 613.37 Лот 3 Доступ до мережі Інтернет;