-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
“Реконструкція каналізаційних мереж і споруд на них (КНС №5) в м. Бурштин Івано-Франківського району Івано-Франківської області» (Коригування) в рамках проєкту “Чиста вода для всіх”, що впроваджується в рамках Програми “Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-013100-a
Завершена
1 880 437.00
UAH без ПДВ
Номер:
88a54c60cca24c00b66f14c55c84d4e6
Внутрішній номер закупівлі:
29229652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-013100-a
Замовник:
БУРШТИНСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04357466
-
Адреса:
77111, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., місто Бурштин, ВУЛИЦЯ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сеньків Ірина Євгеніївна 380975757608 br-mradaek@ukr.net http://burshtyn-rada.if.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45231000-5 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередачАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 880 437.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 16:32 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 16:32 - 16.06.2026 00:00
Аукціон:
з 16.06.2026 12:34
Період кваліфікації:
16.06.2026 00:00 - 18.06.2026 11:28
Період завантаження договору:
24.06.2026 00:00 - 04.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 880 437.00 Реконструкція каналізаційних мереж і споруд на них (КНС №5) в м. Бурштин Івано-Франківського району Івано-Франківської області» (Коригування) ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь