• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Торги не відбулися

984 163.00 UAH з ПДВ
Номер: 9ef59f602672407e9db654b19adc97e1
Внутрішній номер закупівлі: 29228868
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-14-012311-a   
Замовник: КУ Ужгородський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради
Контактна особа: Ільницька Єлізавета-Роксолана Вікторівна +380501731116 soctercentr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 984 163.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.05.2026 16:10 - 22.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2026 16:10 - 25.05.2026 00:00
Аукціон: з 25.05.2026 12:09

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴984 163.00 поточний ремонт приміщень (актовий зал, сходові клітини) Ужгородського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту соціальної політики Ужгородської міської ради (код згідно з ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)