• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціальний робочий одяг для охорони

Завершена

1 463 600.00 UAH без ПДВ
Номер: 242084bc8a294278a0a8e68668a7164c
Внутрішній номер закупівлі: 29228396
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-14-011830-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Вілюра Оксана Юхимівна 380363662473 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 463 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.05.2026 15:52 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2026 15:52 - 22.05.2026 14:00
Аукціон: 25.05.2026 11:01 - 25.05.2026 11:24
Період кваліфікації: 25.05.2026 11:24 - 04.06.2026 16:02
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 463 600.00 Спеціальний робочий одяг для охорони