-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
18140000-2 Аксесуари до робочого одягу (Рукавиці різні)
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-010529-a
Рукавиці різні для потреб ТЕС ПАТ "Центренерго". Кількість: 20 649 пар;
Завершена
886 866.53
UAH без ПДВ
Номер:
f9caee3dd7024ebf99a2a6735e38a36a
Внутрішній номер закупівлі:
29227093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-010529-a
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт Козин, Обухівський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Діхтяренко Ірина Олександрівна 380443640234 IRYNA.DIKHTIARENKO@CENTRENERGO.COM http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
886 866.53 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 15:14 - 22.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 15:14 - 25.05.2026 21:00
Аукціон:
з 26.05.2026 11:44
Період кваліфікації:
25.05.2026 21:00 - 29.05.2026 11:09
Період завантаження договору:
04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴886 866.53 Рукавиці різні