• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань Проведення експертного обстеження та ПТО вантажопідіймальних механізмів ЗхБРЦ БудРем

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації.

Торги не відбулися

5 716.16 UAH без ПДВ
Номер: 497af578165a4f118800ee8b384a4513
Внутрішній номер закупівлі: 29225526
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-14-008963-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Гуменний Олександр 380432634261 GUMENNYY.OV@UA.ENERGY https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 716.16 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.05.2026 14:28 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2026 14:28 - 22.05.2026 14:00
Аукціон: з 25.05.2026 15:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 716.16 Проведення експертного обстеження та ПТО вантажопідіймальних механізмів ЗхБРЦ БудРем