-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бетон
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-008069-a
Завершена
1 336 106.30
UAH без ПДВ
Номер:
a2041449e9ee45c8ac6a38dd0bcfde6a
Внутрішній номер закупівлі:
29224622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-008069-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Боровик Ірина Володимирівна 380363664404 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 336 106.30 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 13:58 - 22.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 13:58 - 25.05.2026 13:00
Аукціон:
з 26.05.2026 15:04
Період кваліфікації:
25.05.2026 13:00 - 17.06.2026 09:56
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 336 106.30 Бетон