• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного випробування й аналізування ( повірка, калібрування, надання послуг вимірювання з визначення метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки та інші метрологічні послуги

Завершена

207 204.00 UAH з ПДВ
Номер: f950867d0ab94f62a69e2c15590b2165
Внутрішній номер закупівлі: 29223328
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-14-006758-a   
Замовник: Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківтепломережа"
Контактна особа: Сергій Ходань +380678031022 bctm.tender@ukr.net http://bctm.com.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 207 204.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.05.2026 12:54 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.05.2026 12:54 - 22.05.2026 16:00
Аукціон: з 25.05.2026 12:55
Період кваліфікації: 22.05.2026 16:00 - 27.05.2026 14:24
Період завантаження договору: 02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴207 204.00 Послуги з технічного випробування й аналізування ( повірка, калібрування, надання послуг вимірювання з визначення метрологічних характеристик засобів вимірювальної техніки та інші метрологічні послуги