-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Холодильники, водонагрівачі (Код ДК 021:2015 39710000-2 - Електричні побутові прилади)
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-006682-a
Категорія Замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Завершена
459 320.00
UAH з ПДВ
Номер:
a4bc7ae89ef14fba91fd495ddf8d6502
Внутрішній номер закупівлі:
29223273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-006682-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341305
-
Адреса:
49001, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 21 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Іванова +380633970471 uzmeul@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39715100-8 Проточні чи акумуляційні водонагрівачі та занурювані електричні нагрівачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
459 320.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 12:50 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 12:50 - 22.05.2026 00:00
Аукціон:
з 22.05.2026 15:09
Період кваліфікації:
22.05.2026 00:00 - 25.05.2026 17:29
Період завантаження договору:
31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00
Замовники торгів
Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
UA-EDR 03341305
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴459 320.00 Холодильники, водонагрівачі (Код ДК 021:2015 39710000-2 - Електричні побутові прилади)