-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ademetionine; Aloe; Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics; Cynara scolymus; Rutoside, combinations; Silicium dioxide; Adenosine; Baclofen; Comb drug; Meldonium; Ganciclovir; Ademetionine; Glycine; Comb drug; Dimethyl sulfoxide; Saccharomyces boulardii; Mono; Silicones; Etamsylate; Benzydamine; Framycetin; Comb drug; Indometacin; Comb drug; Lidocaine, combinations; Cocarboxylase; Silicones; Comb drug; Hyaluronidase; Comb drug; Comb drug; Temgicoluril; Mometasone; Montelukast; Montelukast; Montelukast; Naphazoline; Solifenacin; Phenol; Comb drug; Hederae helicis folium; Comb drug; G-strophanthin; Comb drug; Fluticasone furoate; Cefpodoxime; Macrogol; Desloratadine; Cefpodoxime; Cinnarizine
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-005546-a
Завершена
1 001 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8d074be756954854b5cf80e3d0424d95
Внутрішній номер закупівлі:
29222137
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-005546-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004634
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Кам’янецька, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Довгалюк +380382675190 xodl2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 001 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 11:58 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 11:58 - 22.05.2026 18:00
Аукціон:
з 25.05.2026 13:30
Період кваліфікації:
22.05.2026 18:00 - 28.05.2026 12:33
Період завантаження договору:
03.06.2026 00:00 - 13.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 001 000.00 Ademetionine; Aloe; Metamizole sodium, combinations excl. Psycholeptics; Cynara scolymus; Rutoside, combinations; Silicium dioxide; Adenosine; Baclofen; Comb drug; Meldonium; Ganciclovir; Ademetionine; Glycine; Comb drug; Dimethyl sulfoxide; Saccharomyces boulardii; Mono; Silicones; Etamsylate; Benzydamine; Framycetin; Comb drug; Indometacin; Comb drug; Lidocaine, combinations; Cocarboxylase; Silicones; Comb drug; Hyaluronidase; Comb drug; Comb drug; Temgicoluril; Mometasone; Montelukast; Montelukast; Montelukast; Naphazoline; Solifenacin; Phenol; Comb drug; Hederae helicis folium; Comb drug; G-strophanthin; Comb drug; Fluticasone furoate; Cefpodoxime; Macrogol; Desloratadine; Cefpodoxime; Cinnarizine