-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування інфраструктури комунікаційного обладнання серверного приміщення, код ДК 021:2015:50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-001347-a
Завершена
850 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
77d48a4957824d13a593c344f2ff1510
Внутрішній номер закупівлі:
29217921
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-001347-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Маньковський +380442381577 yevhen.mankovskyi@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
850 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 09:46 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 09:46 - 22.05.2026 09:00
Аукціон:
з 25.05.2026 15:51
Період кваліфікації:
22.05.2026 09:00 - 25.05.2026 14:46
Період завантаження договору:
31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴850 000.00 Послуги з технічного обслуговування інфраструктури комунікаційного обладнання серверного приміщення, код ДК 021:2015:50330000-7 «Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання»