-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з гарантійного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів TOYOTA HILUX (ДК 021:2015 50110000-9)
Тендер Prozorro UA-2026-05-13-013955-a
Завершена
54 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0a7d0681ea4b4972bdc416e6fa80f882
Внутрішній номер закупівлі:
29216456
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-13-013955-a
Замовник:
Головне управління ДСНС України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38537963
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, Київ, ВУЛИЦЯ МЕЖИГІРСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Єфимов +380442936438, +380442936438 dmytro.ef@gmail.com https://kv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
54 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2026 22:42 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2026 22:42 - 21.05.2026 00:00
Аукціон:
з 21.05.2026 14:55
Період кваліфікації:
21.05.2026 00:00 - 21.05.2026 14:25
Період завантаження договору:
27.05.2026 00:00 - 06.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 000.00 Послуги з гарантійного ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів TOYOTA HILUX (ДК 021:2015 50110000-9)