-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шредер
Тендер Prozorro UA-2026-05-13-013203-a
Завершена
41 720.00
UAH з ПДВ
Номер:
3b74a4190dae4e4ba21fb004d7ed159d
Внутрішній номер закупівлі:
29215700
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-13-013203-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОНД ДОСЛІДЖЕНЬ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42734019
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСА ГРІНЧЕНКА будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Варламова +380442981627 a.varlamova@nrfu.org.ua https://nrfu.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
41 720.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2026 17:51 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2026 17:51 - 21.05.2026 00:00
Аукціон:
з 21.05.2026 12:43
Період кваліфікації:
21.05.2026 00:00 - 25.05.2026 10:29
Період завантаження договору:
31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴41 720.00 Шредер