-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератор інверторний бензиновий
Тендер Prozorro UA-2026-05-13-011394-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
61a1139f338a4a9b8bcf22ec8e0431c2
Внутрішній номер закупівлі:
29213890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-13-011394-a
Замовник:
ФОНТАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379746
-
Адреса:
67571, Україна, Одеська область, Фонтанка, вулиця Степна,4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Савенко Інна Сергіївна +380487380958 fontanka251124@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.05.2026 16:05 - 18.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2026 16:05 - 21.05.2026 00:00
Аукціон:
21.05.2026 14:00 - 21.05.2026 14:30
Період кваліфікації:
21.05.2026 14:30 - 02.06.2026 15:40
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Генератор інверторний бензиновий